Casino new 2014 Image Banner 160 x 600 Poker 2014 Image Banner 300 x 180

ATP: AEGON Championships - Great Britain
13:00 - Francis Tiafoe   -
Leonardo Mayer   -
14:30 - Stan Wawrinka   -
Sam Querrey   -
15:00 - Daniil Medvedev   -
Jeremy Chardy   -
16:00 - Marin Cilic   -
Gilles Muller   -

ATP: Gerry Weber Open - Germany
12:00 - Robin Haase   -
Roberto Bautista-Agut   -
13:30 - Kei Nishikori   -
Karen Khachanov   -
15:00 - Denis Kudla   -
Stefanos Tsitsipas   -
17:30 - Dominic Thiem   -
Yuichi Sugita   -
23:00 Nikoloz Basilashvili  
Rudolf Molleker  

WTA: Mallorca Open - Spain
12:00 - Sofia Kenin   -
Alison Van Uytvanck   -
13:30 3S Alison Riske 5 6 1   1
Angelique Kerber 7 2 1   1
13:30 - Tatjana Maria   -
Carina Witthoeft   -
16:30 - Lara Arruabarrena   -
Samantha Stosur   -
18:30 - Caroline Garcia   -
Johanna Larsson   -

WTA: AEGON Classic - Great Britain
12:30 - Magdalena Rybarikova   -
Kristina Mladenovic   -
14:00 - Naomi Osaka   -
Dalila Jakupovic   -
15:30 - Alize Cornet   -
Elina Svitolina   -
17:00 - Petra Martic   -
Mihaela Buzarnescu   -

ATP: AEGON Championships doubles - Great Britain
16:30 - Tomas Berdych / Fernando Verdasco   -
Novak Djokovic / Stan Wawrinka   -
17:30 - Lleyton Hewitt / Nick Kyrgios   -
Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut   -
18:30 - Oliver Marach / Mate Pavic   -
Rohan Bopanna / Edouard Roger-Vasselin   -

ATP: Gerry Weber Open doubles - Germany
12:00 - Lukasz Kubot / Marcelo Melo   -
Jonathan Erlich / Nicholas Monroe   -
13:00 - Max Mirnyi / Philipp Oswald   -
Marcin Matkowski / Matwe Middelkoop   -
15:00 1S Ivan Dodig / Rajeev Ram 2   0
Karen Khachanov / Lucas Pouille 1   0
17:30 1S Raven Klaasen / Michael Venus 4   0
Tim Puetz / Jan-Lennard Struff 5   0

WTA: Mallorca Open doubles - Spain
12:00 - Alicja Rosolska / Abigail Spears   -
Jessica Moore / Giuliana Olmos   -
13:30 - Danielle Rose Collins / Su-Wei Hsieh   -
Nadiia Kichenok / Anastasia Rodionova   -
15:00 - Lucie Safarova / Barbora Stefkova   -
Monique Adamczak / Renata Voracova   -
16:30 - Xenia Knoll / Anna Smith   -
Sorana Cirstea / Andrea Petkovic   -

WTA: AEGON Classic doubles - Great Britain
12:30 - Hao-Ching Chan / Zhaoxuan Yang   -
Latisha Chan / Gabriela Dabrowski   -
14:00 - Lyudmila Kichenok / Alla Kudryavtseva   -
Katie Boulter / Heather Watson   -
15:30 - Nicole Melichar / Kveta Peschke   -
Darya Kasatkina / Garbine Muguruza   -
17:00 - Barbora Krejcikova / Katerina Siniakova   -
Julia Goerges / Karolina Pliskova   -
18:30 - Shuko Aoyama / Raluca Olaru   -
Elise Mertens / Demi Schuurs   -

ATP Challenger: Aegon Ilkley Trophy - Great Britain
12:00 - Sebastian Ofner   -
Darian King   -
13:30 - Jordan Thompson   -
Hiroki Moriya   -
15:00 - Oscar Otte   -
Jurgen Zopp   -
18:30 - Kevin King   -
Sergiy Stakhovsky   -

ATP Challenger: Fergana Challenger - Uzbekistan
08:30 - Khumoun Sultanov   -
Enrique Lopez-Perez   -
10:00 - Aldin Setkic   -
Duck Hee Lee   -
10:00 Ret Ivan Nedelko   0
Shuichi Sekiguchi   0
11:30 - Egor Gerasimov   -
Farrukh Dustov   -

ATP Challenger: Fergana Challenger - Uzbekistan
08:00 Goncalo Oliveira  
Cem Ilkel  
08:00 Nikola Milojevic  
Evgeny Karlovskiy  
08:00 Saketh Myneni  
Roberto Cid  
08:00 Tung-Lin Wu  
Yosuke Watanuki  

ATP Challenger: Poprad-Tatry Challenger - Slovakia
11:00 - Gerald Melzer   -
Zdenek Kolar   -
11:00 - Maximilian Neuchrist   -
Dennis Novak   -
12:30 - Andrej Glvac   -
Adam Pavlasek   -
12:30 - Sergio Gutierrez-Ferrol   -
Casper Ruud   -
14:00 - Andreas Haider-Maurer   -
Mohamed Safwat   -
14:00 - Jozef Kovalik   -
Tsung-Hua Yang   -
15:30 - Arthur De Greef   -
Filip Horansky   -
15:30 - Attila Balazs   -
Vaclav Safranek   -

ATP Challenger: Internationuax de Tennis de Blois - France
10:30 - Henri Laaksonen   -
Thiemo De Bakker   -
12:00 - Maxime Janvier   -
Christian Garin   -
16:00 - Carlos Berlocq   -
Scott Griekspoor   -
18:00 - Mathias Bourgue   -
Juan Ignacio Londero   -

ATP Challenger: Internazionali di Citta Di Aquila - Italy
10:00 - Gian Marco Moroni   -
Pedro Martinez   -
10:00 - Thiago Monteiro   -
Bernabe Zapata Miralles   -
11:30 - Martin Cuevas   -
Guilherme Clezar   -
14:00 3S Carlos Boluda-Purkiss 5 6 0   1
Paolo Lorenzi 7 3 0   1
17:30 - Benjamin Hassan   -
Gianluigi Quinzi   -

ATP Challenger: Aegon Ilkley Trophy doubles - Great Britain
13:30 - Kevin Krawietz / Andreas Mies   -
Andres Molteni / Miguel-Angel Reyes-Varela   -
15:00 - Frederik Nielsen / Joe Salisbury   -
Austin Krajicek / Jeevan Nedunchezhiyan   -
16:30 - N.Sriram Balaji / Vishnu Vardhan   -
Jonathan Eysseric / Hugo Nys   -
18:00 - Alex Bolt / Jordan Thompson   -
Alexander Bury / Hsien-Yin Peng   -

ATP Challenger: Fergana Challenger doubles - Uzbekistan
10:00 - Goncalo Oliveira / Roberto Ortega-Olmedo   -
David Guez / Yosuke Watanuki   -
11:30 - Arjun Kadhe / Alex Lawson   -
Ivan Gakhov / Alexander Pavlioutchenkov   -
13:00 - Nikola Milojevic / Aldin Setkic   -
Tuna Altuna / Altug Celikbilek   -

ATP Challenger: Poprad-Tatry Challenger doubles - Slovakia
12:00 - Ivan Sabanov / Matej Sabanov   -
Robert Galloway / Fernando Romboli   -
14:00 - Tomislav Brkic / Ante Pavic   -
Niels Desein / Gerald Melzer   -
15:30 - Maximilian Neuchrist / Tristan-Samuel Weissborn   -
Filip Polasek / Patrik Rikl   -
17:00 - Sergio Gutierrez-Ferrol / David Poljak   -
Nikola Cacic / Luca Margaroli   -

ATP Challenger: Internationuax de Tennis de Blois doubles - France
11:00 - Hans Hach Verdugo / Luis David Martinez   -
Ruan Roelofse / Christopher Rungkat   -
12:30 - Elliot Benchetrit / Kenny De Schepper   -
Benjamin Bonzi / Gregoire Jacq   -
14:00 - Cheng-Peng Hsieh / Rameez Junaid   -
Pedro Cachin / Daniel Gimeno-Traver   -
15:30 - Harri Heliovaara / Henri Laaksonen   -
Joao Domingues / Pedro Sousa   -

ATP Challenger: Internazionali di Citta Di Aquila doubles - Italy
11:30 - Hernan Casanova / Zhizhen Zhang   -
Filippo Baldi / Andrea Pellegrino   -
14:00 - Carlos Boluda-Purkiss / Bernabe Zapata Miralles   -
Daniel Dutra Da Silva / Rogerio Dutra Silva   -
15:30 - Martin Cuevas / Alessandro Motti   -
Ruben Gonzales / Nathaniel Lammons   -
15:30 - Thiago Monteiro / Joao Souza   -
Pedro Martinez / Mark Vervoort   -
23:00 Boris Arias / Hugo Dellien  
Julian Ocleppo / Andrea Vavassori  

ITF Men's Circuit: Canada F3 - Canada
23:00 Benjamin Sigouin  
Taha Baadi  
23:00 Jack Davis  
Nick Chappell  
23:00 Joshua Peck  
Samuel Monette  
23:00 Nicholas Bybel  
Juan Carlos Manuel Aguilar  
23:00 Ricardo Rodriguez  
Richard Torres  
23:00 Samuel Shropshire  
Alexios Halebian  
23:00 Steven Diez  
Chih Chi Huang  
23:00 Thai-son Kwiatkowski  
Charles Force  

ITF Men's Circuit: France F10 - France
11:00 - Luca Giacomini   -
Juan Pablo Ficovich   -
11:00 - Ulises Blanch   -
Maxence Broville   -
12:00 - Antoine Cornut Chauvinc   -
Maxime Hamou   -
12:30 - Alberto Romero De Avila Senise   -
Benjamin Pietri   -
12:30 - Guillermo Olaso   -
Maxime Tchoutakian   -
12:30 3S Lorenzo Frigerio 6 4 0   1
Axel Michon 4 6 0   1
13:30 - Maxime Chazal   -
Dante Gennaro   -
14:00 - Amaury Delmas   -
Pascal Meis   -
23:00 Fabien Reboul  
Franco Feitt  
23:00 Laurent Rochette  
Alen Avidzba  

ITF Men's Circuit: Hungary F5 - Hungary
10:00 - Fred Simonsson   -
Dragos Dima   -
10:00 - Gergely Madarasz   -
Gijs Brouwer   -
10:00 - Patricio Heras   -
Zsombor Piros   -
11:30 - Fabian Marozsan   -
Wilson Leite   -
11:30 - Gabor Borsos   -
Bruno Santanna   -
11:30 - Oscar Jose Gutierrez   -
Eduardo Dischinger   -
13:00 - Peter Torebko   -
Peter Makk   -
13:00 - Tadeas Paroulek   -
Jelle Sels   -

ITF Men's Circuit: USA F15 - Winston-S USA
23:00 Alexander Lebedev  
Nicolaas Scholtz  
23:00 Jared Hiltzik  
Eduardo Nava  
23:00 Jc Aragone  
Ryan Peniston  
23:00 Marcos Giron  
Petros Chrysochos  
23:00 Michael Redlicki  
Marc-Andrea Huesler  
23:00 Reese Stalder  
Emil Reinberg  
23:00 Ronnie Schneider  
Rrezart Cungu  
23:00 Sam Riffice  
Jacob Dunbar  
23:00 Skander Mansouri  
Alexander Sarkissian  
23:00 Tommy Paul  
Sam Barry  
23:00 Trevor Allen Johnson  
Collin Altamirano  

ITF Men's Circuit: Belgium F1 - Belgium
10:00 - Kenneth Raisma   -
Stephan Gerritsen   -
10:00 - Quentin Folliot   -
Dominic Barretto   -
10:00 - Yan Sabanin   -
Joao Lucas Reis Da Silva   -
11:30 - Marc Giner   -
George Tsivadze   -
11:30 - Marvin Netuschil   -
Michiel De Krom   -
11:30 - Maxime Pauwels   -
Christopher Diaz-Figueroa   -
13:00 - Omar Salman   -
Jeroen Vanneste   -
16:00 - Yannik Reuter   -
Constant De La Bassetiere   -
23:00 Alexander Igoshin  
Yann Marti  
23:00 Alexis Gautier  
Jonas Merckx  
23:00 Paul Woerner  
Jaume Pla Malfeito  
23:00 Ryan Nijboer  
Clement Geens  

ITF Men's Circuit: Germany F4 - Germany
12:30 - George Von Massow   -
Lukas Ruepke   -
12:30 - Nerman Fatic   -
Miliaan Niesten   -
12:30 - Roy Sarut De Valk   -
Matthew Dellavedova   -
14:00 - Christian Hirschmueller   -
Marvin Moeller   -
14:00 - Dominik Boehler   -
Jesper Tull Freimuth   -
14:00 - Leonard Von Hindte   -
Louis Wessels   -
15:00 - August Holmgren   -
Dimitar Kuzmanov   -
16:30 - Christopher Heyman   -
Filip Bergevi   -
23:00 Sekou Bangoura  
Tom Kocevar-Desman  

ITF Men's Circuit: Guam F1 - Guam
05:00 - Niklas Johansson   -
Kento Takeuchi   -
05:00 - Shunrou Takeshima   -
Masayoshi Ono   -
05:00 - Yuta Shimizu   -
Christopher Cajigan   -

ITF Men's Circuit: Italy F15 - Italy
10:30 - Alberto Cammarata   -
Louroi Martinez   -
10:30 - Bastian Malla   -
Matthias Haim   -
10:30 - Kirill Kivattsev   -
Moritz Trocker   -
12:00 - Enrico Dalla Valle   -
Pietro Rondoni   -
13:30 - Davide Della Tommasina   -
Franco Capalbo   -
13:30 - Jacopo Stefanini   -
Lorenzo Bocchi   -
15:00 - Riccardo Roberto   -
Alexander Weis   -
20:00 - Lukas Ollert   -
Nicolo Turchetti   -
23:00 Alessandro Ceppellini  
Martins Podzus  
23:00 Jacopo Stefanini  
Riccardo Maiga  
23:00 Juan Pablo Paz  
Geronimo Espin Busleiman  
23:00 Kirill Kivattsev  
Adrian Bodmer  

ITF Men's Circuit: Israel F10 - Israel
08:30 - Emmanuel Luria   -
Constantin Bittoun Kouzmine   -
08:30 - Ram Kapach   -
Conor Berg   -
10:00 - Fran Zvonimir Zgombic   -
Luca Castelnuovo   -
10:00 - Francesco Vilardo   -
Barnaby Smith   -
10:15 - Keivon Tabrizi   -
Or Ram-Harel   -
11:30 - Francesco Ferrari   -
Dan Added   -
11:45 - Alon Elia   -
Ran Amar   -
13:00 - Cameron Green   -
Vullnet Tashi   -

ITF Men's Circuit: Korea F3 - Korea Republic
05:00 - Oh-Hee Kwon   -
Seong Chan Hong   -
23:00 Ji Sung Nam  
Jea Moon Lee  
23:00 Yunseong Chung  
Min-Kyu Song  

ITF Men's Circuit: Portugal F9 - Portugal
11:00 - Chun Hsin Tseng   -
Goncalo Falcao   -
11:00 - Tiago Cacao   -
Matvey Minin   -
16:00 - Aaron Cortes Alcaraz   -
Nuno Borges   -
16:30 - Duarte Vale   -
Leny Mitjana   -
23:00 Baptiste Crepatte  
Alexander Jhun  
23:00 Benjamin Lock  
Hugo Voljacques  
23:00 Javier Pulgar-Garcia  
Frederico Gil  
23:00 Romain Bauvy  
Mick Lescure  

ITF Men's Circuit: Sri Lanka F2 - Sri Lanka
06:00 - Abhinav Sanjeev Shanmugam   -
Anze Arh   -
06:00 2S Chayanon Kaewsuto 6 0   0
Kunal Anand 7 1   1
06:00 - Giovani Samaha   -
Manish Sureshkumar   -
06:00 - Ignacio Carou   -
Vinayak Sharma Kaza   -
06:00 Res Muzammil Murtaza 6 2 6   2
Jirat Navasirisomboon 6 2   1
06:00 Res Vladyslav Orlov 3 7 4   1
Sharmal Dissanayake 6 6 6   2
07:30 - David Perez Sanz   -
Chandril Sood   -
07:30 - Nitin Kumar Sinha   -
Alexander Zhurbin   -
23:00 Muzammil Murtaza  
Pruchya Isaro  
23:00 Thales Turini  
Vijayant Malik  
23:00 Vladyslav Orlov  
Chanchai Sookton-Eng  

ITF Women's Circuit: Ilkley - Great Britain
12:00 - Anna Kalinskaya   -
Arantxa Rus   -
12:00 - Deborah Chiesa   -
Tereza Smitkova   -
12:00 - Kaia Kanepi   -
Maia Lumsden   -
12:00 - Maria Sanchez   -
Ekaterina Alexandrova   -
13:30 - Abigail Tere-Apisah   -
Belinda Bencic   -
13:30 - Naiktha Bains   -
Bianca Andreescu   -
13:30 - Nicole Gibbs   -
Evgeniya Rodina   -
15:00 - Luksika Kumkhum   -
Katie Swan   -
15:00 - Ons Jabeur   -
Viktorija Golubic   -
15:00 - Sara Sorribes Tormo   -
Lauren Davis   -
16:30 - Arina Rodionova   -
Irina Khromacheva   -
16:30 - Harriet Dart   -
Richel Hogenkamp   -

ITF Women's Circuit: Montpellier - France
16:30 - Cristiana Ferrando   -
Manon Arcangioli   -
16:30 - Fiona Ferro   -
Marie Temin   -
18:00 - Alexandra Panova   -
Sherazad Reix   -
18:00 - Jessika Ponchet   -
Moyuka Uchijima   -
23:00 Chloe Paquet  
Catalina Pella  
23:00 Jade Suvrijn  
Elixane Lechemia  
23:00 Marine Partaud  
Julie Gervais  
23:00 Nathaly Kurata  
Audrey Albie  

ITF Women's Circuit: Hong Kong-2 - China
05:30 - Haruna Arakawa   -
Zuzana Zlochova   -
05:30 - Mai Minokoshi   -
Ao Gai   -
05:30 - Miyabi Inoue   -
Mai Hontama   -

ITF Women's Circuit: Daeugu - Korea Republic
06:00 - Aiko Yoshitomi   -
Cherry Kim   -
06:00 - Kotomi Takahata   -
Satsuki Koike   -
06:30 - Megumi Nishimoto   -
Ching-Wen Hsu   -
06:30 - Zhibek Kulambayeva   -
Chang Liu   -

ITF Women's Circuit: Madrid-2 - Spain
10:00 - Anastasiya Vasylyeva   -
Laura Marti   -
10:00 - Martina Di Giuseppe   -
Anastasia Pribylova   -
10:00 - Mia Nicole Eklund   -
Aliona Bolsova Zadoinov   -
10:00 - Sara Cakarevic   -
Olga Saez Larra   -
11:30 - Ana Sofia Sanchez   -
Victoria Bosio   -
11:30 - Maria Fernanda Herazo Gonzalez   -
Eva Guerrero Alvarez   -
11:30 - Silvia Soler-Espinosa   -
Nicoleta-Catalina Dascalu   -
11:30 - Xiyu Wang   -
Nina Stojanovic   -
23:00 Estrella Cabeza-Candela  
Montserrat Gonzalez  
23:00 Marina Bassols Ribera  
Tereza Mrdeza  
23:00 Nadia Podoroska  
Cristina Bucsa  

ITF Women's Circuit: Ystad - Sweden
10:15 - Caijsa Wilda Hennemann   -
Romy Koelzer   -
10:15 - Emilie Francati   -
Andreea Amalia Rosca   -
10:15 - Kaja Juvan   -
Lisa Matviyenko   -
11:45 - Despina Papamichail   -
Anna Danilina   -
11:45 - Irina Maria Bara   -
Anastasia Kulikova   -
11:45 - Marie Benoit   -
Ana Vrljic   -
13:15 - Karen Barritza   -
Ulrikke Eikeri   -
13:15 - Katarzyna Kawa   -
Michele Alexandra Zmau   -

ITF Men's Circuit: Tunisia F24 - Tunisia
11:00 - Andrey Chepelev   -
Jonathan Kanar   -
11:00 - Aziz Ouakaa   -
Juan Pablo Grassi Mazzuchi   -
11:00 - Giovanni Rizzuti   -
Richard Muzaev   -
11:00 - Milan Drinic   -
Gabi Adrian Boitan   -
11:00 - Oriol Roca Batalla   -
Carles Batlle   -
12:30 - Anis Ghorbel   -
Luis Britto   -
14:00 - Edoardo Lavagno   -
Mohamed Aziz Dougaz   -
14:00 - Timur Kiyamov   -
Alexander Boborykin   -
14:00 - Tristan Meraut   -
Sergi Perez Contri   -
23:00 Issam Haitham Taweel  
Robertas Vrzesinski  

ITF Women's Circuit: Klosters - Switzerland
10:00 - Lucie Hradecka   -
Georgia Brescia   -
10:00 - Miriam Kolodziejova   -
Greet Minnen   -
10:00 - Yuki Naito   -
Amra Sadikovic   -
11:30 - Anna Zaja   -
Sarah-Rebecca Sekulic   -
11:30 - Ekaterine Gorgodze   -
Leonie Kung   -
11:30 - Simona Waltert   -
Jesika Maleckova   -
13:00 - Isabella Shinikova   -
Giulia Gatto-Monticone   -
23:00 Mandy Minella  
Joanne Zuger  

ITF Men's Circuit: USA F16 - USA
23:00 Alexander Knight  
Emilio Gomez  
23:00 David Souto  
Alex Rybakov  
23:00 Lucas Gomez  
Andres Andrade  
23:00 Maksim Tikhomirov  
Collin Johns  
23:00 Markos Kalovelonis  
Temur Ismailov  

ITF Women's Circuit: Baton Rouge - USA
23:00 Anastasia Nefedova  
Angelina Gabueva  
23:00 Chieh-Yu Hsu  
Ashley Lahey  
23:00 Julia Elbaba  
Alexandra Yepifanova  
23:00 Maria Mateas  
Tori Kinard  
23:00 Ryann Foster  
Astra Sharma  

ITF Women's Circuit: Fergana - Uzbekistan
07:00 - Daria Kruzhkova   -
Ekaterina Yashina   -
07:00 - Guzal Yusupova   -
Riya Bhatia   -
07:00 - Kamilla Rakhimova   -
Nigora Azimjanova   -
07:00 - Ksenia Palkina   -
Elina Sharipova   -
07:00 - Sabina Sharipova   -
Margarita Lazareva   -
08:30 - Sofya Lansere   -
Anna Morgina   -
08:30 - Valeriya Strakhova   -
Isabella Bozicevic   -
08:30 - Varvara Flink   -
Ekaterina Kazionova   -
13:00 - Nasiba Espolova   -
Nigina Abduraimova   -
23:00 Anastasia Frolova  
Rutuja Bhosale  
23:00 Gozal Ainitdinova  
Olga Doroshina  

ITF Women's Circuit: Victoria - Canada
23:00 Ariana Arseneault  
Lorraine M. Guillermo  
23:00 Megan Mccray  
Maegan Manasse  
23:00 Ronit Yurovsky  
Layne Sleeth  

ITF Women's Circuit: Kaltenkirchen- Germany
11:00 - Anna Gabric   -
Valeriya Pogrebnyak   -
11:00 - Dominique Karregat   -
Amelie Intert   -
11:00 - Karolina Berankova   -
Sofia Gorovits   -
11:00 - Katharina Gerlach   -
Lucie Wargnier   -
11:00 - Kristina Milenkovic   -
Vlada Ekshibarova   -
11:00 - Shaline-Doreen Pipa   -
Janna Hildebrand   -
12:30 - Chantal Sauvant   -
Imke Schluenzen   -
12:30 - Janina Braun   -
Mina Hodzic   -
12:30 - Laura Bente   -
Bojana Marinkovic   -
15:00 - Diana Sumova   -
Jennifer Wacker   -
15:00 - Jule Niemeier   -
Anastasia Veselova   -

ITF Women's Circuit: Kiryat Shmona - Israel
08:30 - Katja Milas   -
Lina Glushko   -
08:30 - Kristin Younes   -
Fiona Codino   -
08:30 - Shavit Kimchi   -
Shahar Biran   -
10:00 - Shelly Bereznyak   -
Aimee Tarun   -
10:00 - Tamara Barad Itzhaki   -
Maya Tahan   -
11:30 - Alexandra Walters   -
Laetitia Pulchartova   -
11:30 - Elena-Teodora Cadar   -
Klaudia Wira   -
11:30 - Nicole Nadel   -
Silvia Njiric   -

ITF Women's Circuit: Sassuolo - Italy
10:30 - Mariana Drazic   -
Alexa Noel   -
10:30 - Vanda Lukacs   -
Mihaela Djakovic   -
12:00 - Angelica Moratelli   -
Verena Meliss   -
12:00 - Anne Schaefer   -
Nicole Fossa Huergo   -
12:00 - Elisabetta Cocciaretto   -
Giorgia Marchetti   -
12:00 - Susan Bandecchi   -
Gabriela Duca   -
13:30 - Giulia Guidetti   -
Gabriela Ce   -
13:30 - Jelena Simic   -
Monica Cappelletti   -

ITF Women's Circuit: Amarante - Portugal
11:00 - Madalena Peneda   -
Claudia Gaspar   -
11:00 - Maria Joao Koehler   -
Olga Helmi   -
12:30 - Alba Carrillo Marin   -
Maria Jose Luque Moreno   -
12:30 - Caroline Romeo   -
Natalia Orlova   -
14:00 - Andrea Ka   -
Angeles Moreno Barranquero   -
14:00 - Claudia Cianci   -
Snehadevi S Reddy   -
15:30 - Clemence Fayol   -
Theo Gravouil   -
15:30 - Mathilde Armitano   -
Zeel Desai   -
23:00 Madison Westby  
Uxia Martinez Moral  
23:00 Tess Sugnaux  
Valeria Bhunu  
23:00 Vasilisa Aponasenko  
Marianna Zakarlyuk  

ITF Women's Circuit: Hammamet-21 - Tunisia
11:00 - Petra Januskova   -
Julia Stamatova   -
12:30 - Adithya Karunaratne   -
Chiraz Bechri   -
12:30 - Alice Gillan   -
Ines Ibbou   -
12:30 - Irene Burillo Escorihuela   -
Claudia Coppola   -
12:30 - Raphaelle Lacasse   -
Federica Prati   -
12:30 - Verena Hofer   -
Anna Maria Procacci   -
14:00 - Trinite Klamadji   -
Fernanda Brito   -
14:00 - Vinciane Remy   -
Jessica Crivelletto   -
23:00 Nadia Echeverria Alam  
Claudia Hoste Ferrer