Casino new 2014 Image Banner 160 x 600 Poker 2014 Image Banner 300 x 180

CHAMPIONS LEAGUE: Group stage Group A
20:45 FT Benfica 0 (0)
Manchester Utd 1 (0)
20:45 FT CSKA 0 (0)
Basel 2 (1)

CHAMPIONS LEAGUE: Group stage Group B
20:45 FT Anderlecht 0 (0)
Paris Saint Germain 4 (2)
20:45 FT Bayern 3 (2)
Celtic 0 (0)

CHAMPIONS LEAGUE: Group stage Group C
18:00 FT Qarabag 0 (0)
Atletico Madrid 0 (0)
20:45 FT Chelsea 3 (2)
Roma 3 (1)

CHAMPIONS LEAGUE: Group stage Group D
20:45 FT Barcelona 3 (1)
Olympiakos 1 (0)
20:45 FT Juventus 2 (1)
Sporting 1 (1)

BELARUS: Premier League
18:45 FT Dnepr Mogilev 1 (1)
Isloch 2 (1)

CROATIA: National cup
18:00 FT Varteks 1 (0)
Cibalia 2 (0)

CZECH REPUBLIC: FNL
15:30 FT Olympia Praha 1 (0)
Hradec Kralove 1 (0)

GEORGIA: Erovnuli Liga
13:00 FT Samtredia 3 (2)
Dinamo Batumi 0 (0)
17:00 FT Shukura 0 (0)
Chikhura 1 (0)

GERMANY: Oberliga Mittelrhein
20:00 FT Wesseling-Urfeld 1 (1)
BW Friesdorf 1 (1)

ITALY: National cup Serie C playoffs
16:30 FT Pisa 0 (0)
Pontedera 1 (0)
18:00 FT Ravenna 0 (0)
Reggiana 2 (0)
18:30 FT Gubbio 1 (0)
Sambenedettese 3 (2)
18:30 FT Vicenza 2 (0)
Pordenone 1 (0)
20:00 AET Albinoleffe 1 (0)
Monza 0 (0)

LATVIA: National cup
18:00 FT Riga 0 (0)
Liepaja 2 (2)

LITHUANIA: 1 Lyga
16:00 FT Zalgiris-2 7 (3)
Silute 0 (0)

MONTENEGRO: 1. Division
14:00 FT Decic Tuzi 1 (0)
Mladost Podgorica 1 (0)
14:00 FT FK Kom Podgorica 1 (0)
Iskra 0 (0)
14:00 FT Rudar Pljevlja 0 (0)
Grbalj Radanovici 1 (1)
14:00 FT Sutjeska Niksic 3 (2)
OFK Petrovac 0 (0)
18:00 FT Buducnost 2 (1)
Zeta 1 (0)

POLAND: I Liga
15:00 FT Puszcza N. 2 (2)
Ruch Chorzow 1 (1)
15:00 FT Rakow 1 (0)
Podbeskidzie Bielsko Biala 1 (1)
19:00 FT Pogon Siedlce 1 (0)
Olimpia G 1 (0)
19:00 FT Zaglebie Sosnowiec 2 (1)
Chrobry Glogow 1 (0)
20:00 FT Katowice 3 (1)
Olsztyn 1 (0)

POLAND: II Liga
15:00 FT Gryf W 1 (0)
Legionovia 1 (1)
18:00 FT Belchatow 2 (2)
Gwardia Koszalin 2 (1)

POLAND: Central Youth League East
11:00 FT Progres Krakow U-19 3 (1)
Wisla Plock U-19 0 (0)

FYR MACEDONIA: National Cup
14:30 FT Academy Pandev 5 (1)
Sileks 0 (0)
14:30 FT Borec 1 (0)
Pelister 3 (0)
14:30 FT Gorno Lisice 0 (0)
FK Skopje 3 (1)
14:30 FT Pobeda 5 (1)
Bregalnica 1 (0)
14:30 Pen Shkendija 1 (1)
Rabotnicki 1 (0)
14:30 FT Struga 2 (0)
Renova Dzepciste 2 (1)

SLOVAKIA: National Cup
14:30 FT Borcice 2 (0)
Zemplin Michalovce 0 (0)
14:30 FT Liptovsky Mikulas 2 (0)
Lokomotiva Zvolen 0 (0)
15:00 FT Spartak Medzev 1 (0)
DAC 5 (2)
17:00 FT Spartak Trnava 3 (2)
Spisska Nova Ves 0 (0)
17:00 FT Zilina 3 (2)
Podbrezova 0 (0)
17:30 FT Slovan 3 (1)
Nitra 1 (0)
19:00 FT Skalica 0 (0)
Ruzomberok 1 (1)

SLOVENIA: National Cup
18:00 FT Aluminij 0 (0)
NK Krka 0 (0)

UEFA UNDER-17 CHAMPIONSHIP: Qualifying Group Stage
11:00 FT Norway U-17 0 (0)
Greece U-17 1 (1)
14:30 FT Serbia U-17 7 (5)
Gibraltar U-17 0 (0)

UEFA UNDER-19 CHAMPIONSHIP: Qualifying Round - Women
08:00 FT Kazakhstan U-19 W 0 (0)
England U-19 W 9 (4)
11:00 FT Wales U-19 W 0 (0)
Slovenia U-19 W 0 (0)
13:00 FT Belarus U-19 W 0 (0)
Czech Republic U-19 W 8 (3)
13:00 FT Hungary U-19 W 5 (3)
Turkey U-19 W 2 (0)
13:00 FT Scotland U-19 W 2 (0)
Armenia U-19 W 0 (0)
13:30 FT Sweden U-19 W 7 (1)
Bulgaria U-19 W 0 (0)
15:00 FT Norway U-19 W 6 (0)
Cyprus U-19 W 0 (0)
17:00 FT Estonia U-19 W 0 (0)
Ireland U-19 W 3 (1)
17:00 FT Northern Ireland U-19 W 0 (0)
Portugal U-19 W 2 (1)
19:00 FT Netherlands U-19 W 12 (9)
Latvia U-19 W 0 (0)

UEFA YOUTH LEAGUE: Group Stage
12:00 FT Qarabag U-19 1 (1)
Atletico Madrid U-19 5 (3)
13:00 FT CSKA U-19 2 (1)
Basel U-19 3 (1)
14:00 FT Benfica U-19 2 (1)
Manchester Utd U-19 2 (0)
14:00 FT Chelsea U-19 0 (0)
Roma U-19 2 (1)
16:00 FT Anderlecht U-19 0 (0)
PSG U-19 2 (2)
16:00 FT Barcelona U-19 5 (2)
Olympiakos U-19 0 (0)
16:00 FT Bayern U-19 6 (3)
Celtic U-19 2 (0)
16:00 FT Juventus U-19 1 (0)
Sporting U-19 4 (4)

UEFA YOUTH LEAGUE: Round 1
13:00 FT Dynamo K U-19 0 (0)
Inter U-19 3 (2)
14:00 FT Esbjerg U-19 2 (2)
KaPa U-19 1 (0)
15:00 FT NK Lokomotiva U-19 2 (1)
Dinamo B U-19 2 (1)
16:00 FT Krasnodar U-19 9 (4)
Kairat U-19 0 (0)
17:00 FT Honved U-19 1 (1)
Sutjeska U-19 0 (0)
17:00 FT Maccabi Haifa U-19 0 (0)
Brodarac U-19 1 (1)
17:00 FT Sparta Prague U-19 3 (0)
Dudelange U-19 1 (1)
18:00 FT Saburtalo U-19 1 (0)
Bursaspor U-19 1 (1)
18:00 FT Vllaznia U-19 2 (2)
Zimbru U-19 4 (1)
18:00 FT Zeljeznicar U-19 3 (1)
Ludogorets U-19 2 (1)
18:30 Pen Molde U-19 2 (1)
UCD U-19 1 (0)

AFC Cup: Final
15:30 FT Bengaluru FC 2 (1)
Istiqlol 2 (1)

ASIAN CHAMPIONS LEAGUE: 1/2 finals
12:30 FT Urawa Red Diamonds 1 (1)
Shanghai SIPG 0 (0)

INDONESIA: Liga 1
08:30 FT Persipura Jayapura 3 (0)
Persija 0 (0)
13:30 FT Gresik United 2 (0)
Perseru Serui 5 (2)

OMAN: Premier League
15:00 FT Fanja 2 (1)
Saham 1 (0)
15:15 FT Mirbat SC 2 (1)
Al Mudhaibi 3 (1)
16:15 FT Al-Oruba 1 (0)
Oman FC 0 (0)
17:15 FT Al-Nahda 2 (1)
Al Suwaiq 0 (0)
17:15 FT Muscat 1 (0)
Al Nasr Salalah 1 (1)
17:30 FT Al Salam 0 (0)
Alshabab 1 (1)
18:15 FT Dhufar 1 (0)
Sohar 1 (1)

QATAR: Second Division
16:30 FT Al Wakra SC 1 (0)
Al Mu'aidar 1 (1)
18:45 FT Al Shamal 1 (0)
Mesaimeer SC 4 (2)

SAUDI ARABIA: Division 1
14:40 FT Al Orubah 3 (1)
Al Shoalah 3 (1)
16:50 FT Al Nahdha 3 (2)
Al Mojzel 2 (0)
16:50 FT Al Najoom 2 (2)
Jeddah 2 (1)
17:05 FT Al-Kawkab 0 (0)
Al Taee Hail 1 (1)

THAILAND: FA Cup
10:30 FT Chiangmai United 2 (2)
Nong Bua Pitchaya 1 (0)
13:00 FT PTT Rayong 0 (0)
Muang Thong United 1 (0)
13:00 AET Suphanburi 0 (0)
Bangkok United 1 (0)
14:00 FT Chiangrai United 1 (0)
Buriram United 0 (0)

SOUTH AFRICA: Premier League
19:30 FT AmaZulu Durban 2 (0)
Polokwane City 3 (1)
19:30 FT Baroka 1 (1)
Golden Arrows Durban 1 (0)
19:30 FT Chippa United 0 (0)
Maritzburg United 0 (0)
19:30 FT Free State Stars 2 (1)
Ajax Cape Town 0 (0)
19:30 FT Orlando Pirates 1 (0)
Platinum Stars 1 (0)

TUNISIA: Ligue 1
16:00 Pst Metlaoui ? ()
Etoile du Sahel ? ()

EL SALVADOR: Apertura
23:00 FT Aguila 2 (1)
Pasaquina 2 (1)
23:00 2T Municipal Limeno 0 (0)
FAS 3 (1)
23:59 Ssp Audaz - ()
Dragon - ()

EL SALVADOR: Apertura
03:00 FT Isidro Metapan 1 (1)
Santa Tecla 0 (0)
03:00 FT Sonsonate 4 (0)
Firpo 4 (1)
03:15 FT Alianza 0 (0)
Chalatenango 0 (0)

MEXICO: Apertura
02:00 FT Santos Laguna 3 (2)
Necaxa 2 (0)
02:06 FT Pachuca 2 (0)
Toluca 2 (1)
04:00 2T America 2 (0)
Guadalajara 1 (0)
04:00 2T Puebla 2 (1)
Monterrey 0 (0)

USA: NASL Fall Season
23:00 - San Francisco Deltas - ()
Miami FC Blues - ()

USA: NASL Fall Season
01:00 FT Jacksonville 1 (1)
FC Edmonton 1 (0)
01:30 FT FC Puerto Rico 1 (0)
New York Cosmos 4 (2)

ARGENTINA: National cup
02:10 FT River Plate 4 (2)
Atlanta CA 1 (0)

ARGENTINA: Primera B Metropolitana
20:30 FT Defensores Belgrano 1 (0)
Colegiales 0 (0)
20:30 FT Estudiantes de Caseros 4 (2)
San Miguel 0 (0)
20:30 FT Fenix A 3 (3)
Villa San Carlos 1 (0)
20:30 FT Sacachispas 1 (1)
San Telmo 0 (0)
20:30 Pst Talleres ? ()
Atlanta CA ? ()
20:35 FT Tristan Suarez 3 (2)
Almirante Brown 0 (0)

BOLIVIA: Clausura
21:00 FT Guabira 2 (1)
Universitario Sucre 1 (0)
00:30 - San Jose - ()
Wilstermann - ()

BOLIVIA: Clausura
01:00 FT Nacional Potosi 3 (1)
Sport Boys Warnes 2 (0)
02:30 FT Oriente Petrolero 5 (2)
Bolivar 1 (0)

BRASIL: Serie A
23:30 FT Atletico GO 0 (0)
Vasco 1 (1)
23:30 FT Coritiba 1 (1)
Cruzeiro 0 (0)

BRASIL: Serie A
01:00 FT Atletico-MG 2 (1)
Chapecoense 3 (2)
01:45 FT Avai Florianopolis 1 (0)
Botafogo 1 (0)
01:45 FT Corinthians 0 (0)
Gremio 0 (0)
01:45 FT Fluminense 3 (2)
Sao Paulo 1 (0)

CHILE: National cup
23:00 FT Santiago Wanderers 1 (1)
Huachipato 1 (0)

CHILE: National cup
02:00 FT Universidad de Chile 2 (2)
Antofagasta 0 (0)

COLOMBIA: National cup
02:00 FT Indep. Medellin 1 (1)
Junior 1 (0)

ECUADOR: Serie A Segunda Etapa
18:30 FT Independiente Del Valle 2 (0)
Delfin 2 (0)

ECUADOR: Serie A Segunda Etapa
01:00 FT Guayaquil City 2 (1)
Universidad Catolica Quito 1 (0)
02:15 FT LDU-Quito 3 (1)
Fuerza Amarilla 1 (0)
02:30 FT Barcelona Guayaquil 1 (1)
El Nacional 2 (1)
03:15 FT Deportivo Cuenca 3 (0)
Clan Juvenil 0 (0)

PARAGUAY: Clausura
23:00 FT Nacional Asuncion 1 (0)
Sol de America 1 (1)

PARAGUAY: Clausura
01:10 FT Rubio Nu 0 (0)
Olimpia 0 (0)

PERU: Primera Division Clausura
20:15 FT Academia Cantolao 3 (0)
Univ. San Martin 1 (1)
22:30 FT Sporting Cristal 1 (1)
Melgar 2 (1)

PERU: Primera Division Clausura
02:00 FT Universitario 2 (0)
Sport Huancayo 0 (0)

VENEZUELA: Clausura
21:00 FT Atletico Socopo 0 (0)
Mineros 0 (0)
21:00 FT Deportivo Zulia 2 (1)
Caracas 0 (0)
21:30 FT Deportivo Lara 3 (1)
Estudiantes de Merida 3 (1)
23:00 FT Deportivo Tachira 1 (0)
Metropolitanos 1 (0)
00:00 FT Trujillanos 0 (0)
Zamora FC 2 (1)

VENEZUELA: Clausura
01:00 FT Atletico Venezuela 3 (2)
Zulia 1 (0)

FIFA U-17 WORLD CUP: Playoffs
13:30 FT Ghana U-17 2 (1)
Niger U-17 0 (0)
16:30 FT Brazil U-17 3 (2)
Honduras U-17 0 (0)